Projekty ubrań dla dzieci - Barbie

Barbie - najbardziej kochana lalka światapolskie ubrania dziecięce

Aplikacja na sukienkę z logo Barbie - lalki produkowanej przez firmę Mattel - dla wszystkich dziewczynek na całym świecie.

sukienka z motywem

Aplikacja na sukienkę z logo Barbie lalki produkowanej przez firmę Mattel - dla wszystkich dziewczynek na całym świecie. Grafik miał za zadanie korzystając z księgi referencyjnej przygotowanej przez firmę Mattel, skomponować wzór związany z Barbie, zastosować do wzoru ubrania i dostosować go do kolorów przewidzianych dla danego ubranka.

sukienka z motywem

Projekt metki dołączanych do ubrań i projekt elementu reklamowego do sklepów z logo Barbie. Lalka Barbie, która przypominałaby wyglądem troszkę starszą dziewczynkę, a nie typową lalkę niemowlaka, stał sie atrakcyjny dla dziewczynek. Dziewczynki mogły sobie wyobrażać kim chcą być gdy urosną i testują to w zabawie Barbie. Spowodowało to niebywałą popularność tej lalki i wszystkiego co z tą lalką związane.

sukienka z motywem

Aplikacja na sukienkę z motywem kwiatowym i logo Barbie. Każdy projekt aplikacji na ubranka dla dziewczynek, był zatwierdzany osobno w firmie Mattel. Czy jest zgodny z jego aktualną linnią graficzną.
Snoopi, Mickey Mouse, Bob Budowniczy, Miś Puchatek to ulubione przez wszystkie dzieci postacie, ich popularność przechodzi na wszystkie rzeczy opatrzone ich wizerunkiem i logo.

bluzka z motywem

2 z serii aplikacji na bluzki, zawierające zdjęcia lalki Barbie i motywów z nią związanych. Aplikacje były przygotowane jako druk transferowy, możliwy do przenoszenia na różne wyroby.
Wyobrażenie małych dziewczynek o szczęściu to lalki Barbie. Barbie jest uosobieniem sukcesu i doskonałości, wzorem do naśladowania. Od samego początku jej powstania, stała uniwersalnym symbolem naszej epoki. Stała się jednym z najbardziej wymownych symboli kultury masowej. Pokonała w popularności słynne postacie Disney-owskich snów Myszkę Miki (Mouse Mickey) i Kaczora Donalda wcześniejszych symboli pop kultury.

bluzka z motywem

Aplikacja na bluzkę z postacią lalki Barbie i jej akcesoriami.
Firma Mattel poza produkcją rozwinęła przemysł związany z nimi. Proponuje dzieciom różne atrakcyjne akcesoria dla Barbie (mebelki, domy i nawet samochody, biżuteria i wiele innych). Przede wszystkim jednak ubrania, kwestia mody jest u Barbie nie mniej ważna niżu gwiazd filmowych. Tworzoną śą również programy i gry komputerowe z udziałem Barbie.
Spróbuj związaną z tą aplikacją zabawkę, która była umieszsczoną na stronie firmy produkującej ubranka z motywem laki Barbie i promująca te ubranka.

barbie gra

Tu kiedyś była prosta gra jaką wykonałem w technologi Flash, nie obsługiwanej obecnie przez przeglądarki.

Zobacz projekty grafiki na podstawie innych programów licencyjnych