Projektant grafiki - Grafika użytkowa

 

Na tej stronie znajdziesz dużo przykładów moich prac, w portfolio znajdziesz rzeczy podzielone na tematy, na lata i zbiory prac rozmaitych. Mimo że tego jest dużo, to nie jest wszystko co zrobiłem i w czym mam doświadczenie, masz coś innego, spytaj, ja lubię zdobywać nowe doświadczenia.

Uważam, że dobry projekt polega na rozwiązywaniu problemów, a nie na strzale geniusza w dziesiątkę. Na stworzenie projektu potrzebuje czasu, by dużo szkicować i przemyśleć pomysły. Jeśli coś daje się zrobić w 3 dni, to wolę to robić tydzień. Nie pracuję “na wczoraj”. Nie ma dodatkowych opłat, przy wnoszeniu nawet dużej ilości poprawek, ani przy dostosowywaniu do np. oczekiwań technicznych drukarnii. Gdy jednak zostają zmienione założenia do projektu, będziemy musieli skorygować cenę.

Lubię klientów którzy wnoszą ciekawe uwagi do projektu, gdy dzięki współpracy osiągamy więcej niż nawet spodziewaliśmy się na początku. Lubię też klientów którzy wracają po raz kolejny, to potwierdzenie, że nasza współpraca jest wartościowa. Takimi klientami zajmuję się przede wszystkim, czasem więc nawet jeśli masz temat który mnie interesuje, nie zawsze mogę się nim zająć.

Pracuję osobno (freelancer), ale czasem włączam do projektu zaprzyjaźnionych artystów plastyków, czasem by usłyszeć tylko ich opinię, czasem by działać wspólnie i rozszerzyć źródło pomysłów.

Mam wyższe wykształcenie plastyczne, ale nade wszystko każda kolejna praca jest dla mnie nowym doświadczeniem. Każdy nowy klient i branża którą się zajmuje, to nowy świat do odkrycia.

Wspólpracuję z:

Wydawnictwo radiowePolskie Radio SA
Liczne projekty okładek płyt CD
zobacz >>>

Wydawnictwo muzyczneWarner Music
Czesław Niemen - Pamiętam ten dzień
okładka płyty
zobacz >>>

Wydawnictwo literackieCzuły Barbarzyńca - Świat Literacki
okładki książek
zobacz >>>

Wydawnictwo naukoweWydawnictwo Akademii Pedagogiki Specjalnej
okładki książek
zobacz >>>

Wydawnictwo naukoweUniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
okładki książek

projekty dla dzieciDisney
projekty ubrań i akcesoriów dla dzieci
zobacz >>>

barbie dla dzieciMatel
projekty ubrań z postacią lalki Barbie
zobacz >>>

malarstwo teatralneTeatr Polski w Warszawie
malarstwo teatralne
zobacz >>>

malarstwo teatralneWarszawska Opera Kameralna
malarstwo teatralne
zobacz >>>

grafika reklamowaPekaes
reklamy, materiały promocjne
zobacz >>>

akcesoria kosmetyczneInter_Vion
opakowania akcesorii kosmetycznych, reklamy, wsparcie promocji
zobacz >>>