Projekty ubrań dla dzieci - Winie The Pooh

Miś Puchatek - Winie The Pooh ulubieniec maluchów.polskie ubrania dziecięce

Wzory odnoszą się do przygód Kubusia Puchatka, który zawsze ma ochotę na małe co nieco, strachliwego Prosiaczka, rozbrykanego i niefrasobliwego Tygryska, melancholijnego Kłapouchego, opiekuńczej Kangurzycy, przemądrzałej Sowy Przemądrzałej, Krzysia i wielu, wielu innych mieszkańców Stumilowego Lasu.

polskie ubrania dziecięce

Szalenie popularna z ekranizacji postać sympatycznego pluszowego misia - Kubusia Puchatka (Pooh). Popularność jest spowadowana tym iż jest to serial, a nie jak inne z wielu produkcji pojedynczy film i dzieci przyzwyczjają sie do postaci. W filmie możemy podziwiać ciekawe przygody małego chłopca Krzysia oraz jeo pupili ze Stumilowego lasu. Są nimi: uwielbiany prze maluchów już Kubuś Puchatek, strachliwy Prosiaczek, rozbrykany Tygrysek, pracowity Królik, smutny Kłapouchy, przemądrzała Sowa, troskliwa Kangurzyca ze swoim synkiem Maleństwem. Film jest przeznaczony dla maluchów, ale dzięki swej pogodnej filozofii nie będą sie na nim nudzić ni rodzice ni dziadkowie.

polskie ubrania dziecięce

Autor A.A. Milne miał syna Christophera - Krzysia. Krzyś i jego zabawki posłuzyły do zbudowania postaci z opowiadań o Misiu Puchatku. Zachowały się zdjęcia na płytach szklanych z Krzysiem bawiącym się misiem. Możmy więc poznać i prwdziwą postać Misia Puchatka najbardziej znanego misia świata.

polskie ubrania dziecięce

Popularność miśia Puchatka przejawiła się i tym, że w Warszawie ma swoją ulicę. "ulica Kubusia Puchatka" jest ona w śródmieściu Stolicy i stanowi boczną od ulicy Świętokrzyskiej. Ulica jest oznaczona płytą z piaskowca, na której jest wyryta postać Misia Puchatka z Prosiaczkiem, wzorowana na rysunku z wydań książkowych. Disney zakwestionował prawa miasta do używania tej nazwy, choć nazwa została nadana wcześniej, niż znane były filmy Disneya z Misiem Puchatkiem w Polsce. Podobna ulica istnieje w Budapeszcie "Micimackó utca"

polskie ubrania dziecięce

Winnie the Pooh czyli po polsku miś Puchatek to tytytuł ksiązki zawierajacej zbiór opowiadań A.A. Milne z 1926 roku. Jest więc miś Puchatek, mimoże wciąż zachowuje wiele wigoru, dość leciwy. Postać pod względem rysunkowym wymyślił E.H. Shepard. Książki przetłumaczono na wiele języków w tym polski i to przyniosło misiowi puchatkowi juz ogromną sławę. Dzięki jednak filmom Disneya stał sie Puchatek jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci wśród najmłodszych dzieci.

polskie ubrania dziecięce

Miś Puchatek mieszka w Stumilowym lesie, Posiada wspaniały domek w korzeniach wielkiego drzewa. Nad drzwiami jest deska z nazwiskiem właściciela i jest to dziwne, ale nie jest to "Kubuś Puchatek" a "Pan Sanders" Rodzi sie pytanie dlaczego i kto to ów Pan Sanders? Nie znajdziemy odpowiedzi w filmie, Przygody Misia Puchatka nie pokazują nam postaci pana Sandersa, ani nie wspominają o nim. Moze to ktoś kto mieszkał w domku przed Puchatkiem? A możę odpowiedzia jest, ze wydawca Przygód misia Puchatka było wydawnistwo Frank Sanders i to taki ukłon autora - AA Milne

polskie ubrania dziecięce

Puchatek Miś o małym rozumku mieszka w Stumilowym Lesie. Miś jest łasuchem rano więc zjada małe co nieco z kolejnaj baryóeczki miodu.

p

otem idzie na spacer i spotyka swych rozlicznych przyjaciół: Prosiaczek, Kłapouchy, Królik, Tygrysek, Sowa, Kangurzyca z Maleństwem. Spotykają go też rozliczne przygody szuka ogona Kłapouchego, idzie na obiad do Królika, rozmawia z Sową. Największym autorytetem dla misia Puchatka i jego przyjaciół jest Mały Krzyś.

Zobacz projekty grafiki na podstawie innych programów licencyjnych